Buduj społeczność i zarabiaj więcej – media społecznościowe

Każdego dnia z pośrednictwem mediów społecznościowych setki, a nawet tysiące potencjalnych klientów śledzi Twoją markę i wyrabia sobie opinię na temat oferowanych przez nią usług i produktów. To ogromny potencjał, którego nie możesz dłużej ignorować! Niestety samo posiadanie fanpage na fejsie nie wystarczy, żeby zbudować wizerunek eksperta w branży, zbudować lojalną społeczność wokół swojej marki i widocznie zwiększyć sprzedaż. W tym celu potrzebne jest coś więcej – umiejętne i regularne dzielenie się z internautami wiedzą, która będzie dla nich wartościowa i użyteczna.

Media-fiz. Social-media

 

Sprawdź naszą ofertę

Media społecznościowe mają ogromny potencjał sprzedażowy i promocyjny. Posiadając odpowiednią wiedzę na temat dostępnych narzędzi, a także oczekiwań internautów względem profili firmowych oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania kontami w różnych social media potrafimy ten potencjał skutecznie wykorzystywać.

W ramach oferowanych usług:

tworzymy i prowadzimy profile w wybranych mediach społecznościowych,
budujemy społeczność wokół marki,
publikujemy posty, zdjęcia i filmy,
moderujemy dyskusje,
odpowiadamy na pytania i wiadomości internautów,
tworzymy konkursy,
tworzymy ankiety,
budujemy wizerunek eksperta w sieci.

Jak działamy?

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od określenia celu podejmowanych działań. Dopiero po jego jasnym sformułowaniu tworzymy plan promocji firmy lub marki w wybranych mediach społecznościowych i zaczynamy działać.

Social media – krok po kroku:

1. Określenie celu podejmowanych działań.
2. Stworzenie długoterminowego planu działania.
3. Realizacja kolejnych punktów planu.
4. Stały monitoring rezultatów.
5. Ewentualna korekta planu działania.
6. Comiesięczny raport z działań i zaobserwowanych efektów.

Klientom, którzy sami chcą się zaangażować w budowanie społeczności wokół swojej firmy lub marki oferujemy kompleksowe doradztwo. Podpowiadamy jak stworzyć i prowadzić konta w wybranych mediach społecznościowych, żeby ich zawartość przyciągała internautów, a także jak przekładać rosnące zainteresowanie internetowej społeczności na zwiększenie sprzedaży.

Współpraca

Reklama firmy w mediach społecznościowych to usługa, którą świadczymy w odpowiedzi na konkretną potrzebę Klienta. Dlatego jej przedmiot, zakres oraz koszt jest określany indywidualnie w oparciu o rozmowę z Klientem. Po określeniu zakresu usługi sporządzamy stosowną umowę. Ze względu na charakter świadczonej usługi oraz czas niezbędny na osiągnięcie pierwszych wymiernych efektów umowę podpisujemy na okres nie krótszy niż 6 miesięcy. W tym czasie prowadzimy działania, których celem jest osiągnięcie określonego na początku współpracy rezultatu.

Działaj lokalnie, myśl globalnie – projektowanie i tworzenie stron internetowych

Wszyscy mówią, że „Jeśli nie ma cię w Google to znaczy, że nie istniejesz”. Niektórzy dorzucają jeszcze, że „Twoja strona internetowa, to twój najlepszy sprzedawca”. Ale wciąż nie jesteś do końca przekonany? To oczywiste! O Twoim istnieniu nie decyduje przeglądarka Google, a strona produktowa nigdy nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem, którego często szukamy podejmując decyzje zakupowe. Sęk w tym, że może pomóc i choćby dlatego warto w nią zainwestować!

Media-fiz. Tworzenie stron www

 

Jakie strony tworzymy?

Na potrzeby Naszych Klientów tworzymy praktycznie wszystkie rodzaje stron internetowych – od prostych stron wizytówkowych, przez strony sprzedażowe, aż po złożone witryny i portale. Oferta media-fiz obejmuje również sklepy internetowe – od tych najprostszych, po te najbardziej rozbudowane.

Zależnie od preferencji Klienta stronę możemy wykonać w oparciu o wybrany system CMS – WordPress, joomla, Drupal, Typo3, Qucik.Cms lub autorski system zarządzania treścią zaprojektowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Wysiłki naszego zespołu projektującego wspiera wysoko wykwalifikowany grafik z bogatym doświadczeniem. Dzięki temu możemy zaoferować profesjonalne przygotowanie spersonalizowanej szaty graficznej dla każdego rodzaju strony.

Strona internetowa krok po kroku

Nie zrealizowalibyśmy setek projektów bez sprawnego i przejrzystego schematu działania, który obejmuje następujące etapy:

1. Rozmowa z Klientem – ustalenie potrzeb i oczekiwań oraz określenie wizji.

2. Przygotowanie projektu graficznego – wybór najoptymalniejszego rozwiązania.

3. Tworzenie szkieletu strony wraz z jej funkcjonalnością.

4. Implementacja zawartości – treści, grafiki, video.

5. Przeniesienie gotowej strony na serwer Klienta.

Tworzenie strony jest na każdym etapie konsultowane z Klientem, który podejmuje ostateczne decyzje w zakresie wyglądu oraz funkcjonalności projektowanego serwisu.

Ile czasu zajmuje zaprojektowanie i stworzenie strony www?

W przypadku strony lub sklepu internetowego czas realizacji jest kwestią bardzo indywidualną. Wszystko zależy od rodzaju zamawianej strony oraz ilości dostarczonych materiałów, a także wizji. Ważnym aspektem jest również świadomość swoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli dokładnie wiesz, czego chcesz i potrafisz przekazać swoją wizję projektantowi strony możesz być pewien, że efekt finalny pracy zespołu tworzącego stronę zobaczysz szybciej, niż się tego spodziewasz. Realizacja standardowej strony to czas około 3 tygodni.

Współpraca

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z bogatym doświadczeniem w dziedzinie projektowania i tworzenia stron internetowych. Nasi eksperci nie tylko tworzą oryginalne strony i sklepy internetowe, ale przede wszystkim służą radą i pomocą w zakresie wyboru najodpowiedniejszego rozwiązania. Realizację każdego projektu rozpoczynamy od dogłębnego poznania potrzeb i oczekiwań Klienta, charakteru jego firmy oraz specyfiki branży, w której funkcjonuje. Dzięki temu oferowane przez nas rozwiązania są tym, czego szukasz i potrzebujesz. Ale to nie wszystko… W oparciu o dogłębną analizę funkcjonowania Twojej firmy przewidujemy jej późniejsze potrzeby i uwzględniamy je w naszych projektach umożliwiając ich dalszą rozbudowę. Wszystkie serwisy tworzymy w oparciu o Umowę o zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej.

Media-fiz. Pozycjonowanie stron www

 

Bądź tam, gdzie Cię szukają – pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie to usługa polegająca na wdrażaniu pewnych przemyślanych i zaplanowanych działań, których głównym zadaniem jest uzyskanie przez witrynę jak najwyższej pozycji na liście naturalnych wyników wyszukiwania dla danego zapytania. Działania wdrażane w procesie pozycjonowania koncentrują się przede wszystkim na takiej optymalizacji strony i jej zawartości, aby została ona oceniona przez wyszukiwarkę internetową jako wartościowa dla internauty, a w konsekwencji czego była widoczna na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Media-fiz. Pozycjonowanie stron www

Poznaj naszą ofertę

Jako doświadczona firma pozycjonerska i agencja SEM wiemy, że wysoka pozycja strony w wynikachwyszukiwania Google nie wystarczy, żeby przekonać niezdecydowanych internautów do Twojej oferty. Dlatego w ramach oferowanej usługi przeprowadzamy bezpłatny audyt strony, w oparciu o który podejmujemy kolejne działania zmierzające do zwiększenia jej widoczności w sieci. Standardowo skupiamy się na działaniach, takich jak dobór słów kluczowych oraz optymalizacja kodu i treści strony.

Sprawdź jak działamy

Współpracę z Klientem rozpoczynam od rozmowy, podczas której staramy się jasno zdefiniować potrzeby, oczekiwania oraz cele, które będziemy chcieli wspólnie osiągnąć. Następnie podejmujemy określone działania:
1. Bezpłatny audyt strony
2. Dobór słów i fraz kluczowych
3. Optymalizacja kodu i treści strony
4. Budowa bazy wartościowych linków
5. Budowa własnego zaplecza strony
6. Raportowanie

Warunki współpracy

Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, której zakres każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. Koszt pozycjonowania zależy od ilości pozycjonowanych fraz oraz ich atrakcyjności. Każdą frazę wyceniamy osobno. Rozliczenie następuje dopiero po osiągnięciu pierwszych efektów, które są widoczne mniej więcej 3 tygodnie od momentu rozpoczęcia działań. Ze względu na specyfikę oferowanej usługi oraz czas niezbędny do osiągnięcia zamierzonego celu umowę współpracy podpisujemy na okres nie krótszy niż 6 miesięcy. W celu uzyskania konkretnej informacji dotyczącej wyceny wybranych słów i fraz kluczowych prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej agencji.

 

 

Kampanie AdWords – kiedy nie masz czasu, żeby czekać na rezultat

 

Media-fiz. Reklama Adwords

 

Czasami reklama firmy w Internecie nie może czekać na rezultaty pozycjonowania organicznego. Dzieje się tak, kiedy promocji podlegają:
- produkty lub usługi sezonowe,
- oferty czasowe,
- konkursy,
- oferty charakteryzujące się dużą dynamiką, np. na rynku turystycznym itp.
Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości, jakie dają kampanie AdWords. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w ramach projektowania, wdrażania i zarządzania kampaniami linków sponsorowanych Google AdWords.

W ramach usługi oferujemy:

- wybór słów i fraz kluczowych,

- pomoc w określeniu dobowego budżetu kampanii,

- optymalizację i bieżące zarządzanie kampanią,

- stały monitoring efektów, a w razie potrzeby modyfikację ustawień kampanii.

Osoby zainteresowane współpracą w zakresie zarządzania kampaniami AdWords zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w podjęciu kluczowych decyzji.

Zapytanie o pozycjonowanie

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Nieprawidłowe dane

To pole jest wymagane.

Nieprawidłowe dane

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Nieprawidłowe dane