Tworzenie stron internetowych

Działaj lokalnie, myśl globalnie – projektowanie i tworzenie stron internetowych

Wszyscy mówią, że „Jeśli nie ma cię w Google to znaczy, że nie istniejesz”. Niektórzy dorzucają jeszcze, że „Twoja strona internetowa, to twój najlepszy sprzedawca”. Ale wciąż nie jesteś do końca przekonany? To oczywiste! O Twoim istnieniu nie decyduje przeglądarka Google, a strona produktowa nigdy nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem, którego często szukamy podejmując decyzje zakupowe. Sęk w tym, że może pomóc i choćby dlatego warto w nią zainwestować!

Media-fiz. Tworzenie stron www

 

Jakie strony tworzymy?

Na potrzeby Naszych Klientów tworzymy praktycznie wszystkie rodzaje stron internetowych – od prostych stron wizytówkowych, przez strony sprzedażowe, aż po złożone witryny i portale. Oferta media-fiz obejmuje również sklepy internetowe – od tych najprostszych, po te najbardziej rozbudowane.

Zależnie od preferencji Klienta stronę możemy wykonać w oparciu o wybrany system CMS – WordPress, joomla, Drupal, Typo3, Qucik.Cms lub autorski system zarządzania treścią zaprojektowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Wysiłki naszego zespołu projektującego wspiera wysoko wykwalifikowany grafik z bogatym doświadczeniem. Dzięki temu możemy zaoferować profesjonalne przygotowanie spersonalizowanej szaty graficznej dla każdego rodzaju strony.

Strona internetowa krok po kroku

Nie zrealizowalibyśmy setek projektów bez sprawnego i przejrzystego schematu działania, który obejmuje następujące etapy:

1. Rozmowa z Klientem – ustalenie potrzeb i oczekiwań oraz określenie wizji.

2. Przygotowanie projektu graficznego – wybór najoptymalniejszego rozwiązania.

3. Tworzenie szkieletu strony wraz z jej funkcjonalnością.

4. Implementacja zawartości – treści, grafiki, video.

5. Przeniesienie gotowej strony na serwer Klienta.

Tworzenie strony jest na każdym etapie konsultowane z Klientem, który podejmuje ostateczne decyzje w zakresie wyglądu oraz funkcjonalności projektowanego serwisu.

Ile czasu zajmuje zaprojektowanie i stworzenie strony www?

W przypadku strony lub sklepu internetowego czas realizacji jest kwestią bardzo indywidualną. Wszystko zależy od rodzaju zamawianej strony oraz ilości dostarczonych materiałów, a także wizji. Ważnym aspektem jest również świadomość swoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli dokładnie wiesz, czego chcesz i potrafisz przekazać swoją wizję projektantowi strony możesz być pewien, że efekt finalny pracy zespołu tworzącego stronę zobaczysz szybciej, niż się tego spodziewasz. Realizacja standardowej strony to czas około 3 tygodni.

Współpraca

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z bogatym doświadczeniem w dziedzinie projektowania i tworzenia stron internetowych. Nasi eksperci nie tylko tworzą oryginalne strony i sklepy internetowe, ale przede wszystkim służą radą i pomocą w zakresie wyboru najodpowiedniejszego rozwiązania. Realizację każdego projektu rozpoczynamy od dogłębnego poznania potrzeb i oczekiwań Klienta, charakteru jego firmy oraz specyfiki branży, w której funkcjonuje. Dzięki temu oferowane przez nas rozwiązania są tym, czego szukasz i potrzebujesz. Ale to nie wszystko… W oparciu o dogłębną analizę funkcjonowania Twojej firmy przewidujemy jej późniejsze potrzeby i uwzględniamy je w naszych projektach umożliwiając ich dalszą rozbudowę. Wszystkie serwisy tworzymy w oparciu o Umowę o zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej.