Pozycjonowanie stron www

 

Bądź tam, gdzie Cię szukają – pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie to usługa polegająca na wdrażaniu pewnych przemyślanych i zaplanowanych działań, których głównym zadaniem jest uzyskanie przez witrynę jak najwyższej pozycji na liście naturalnych wyników wyszukiwania dla danego zapytania. Działania wdrażane w procesie pozycjonowania koncentrują się przede wszystkim na takiej optymalizacji strony i jej zawartości, aby została ona oceniona przez wyszukiwarkę internetową jako wartościowa dla internauty, a w konsekwencji czego była widoczna na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Media-fiz. Pozycjonowanie stron www

Poznaj naszą ofertę

Jako doświadczona firma pozycjonerska i agencja SEM wiemy, że wysoka pozycja strony w wynikachwyszukiwania Google nie wystarczy, żeby przekonać niezdecydowanych internautów do Twojej oferty. Dlatego w ramach oferowanej usługi przeprowadzamy bezpłatny audyt strony, w oparciu o który podejmujemy kolejne działania zmierzające do zwiększenia jej widoczności w sieci. Standardowo skupiamy się na działaniach, takich jak dobór słów kluczowych oraz optymalizacja kodu i treści strony.

Sprawdź jak działamy

Współpracę z Klientem rozpoczynam od rozmowy, podczas której staramy się jasno zdefiniować potrzeby, oczekiwania oraz cele, które będziemy chcieli wspólnie osiągnąć. Następnie podejmujemy określone działania:
1. Bezpłatny audyt strony
2. Dobór słów i fraz kluczowych
3. Optymalizacja kodu i treści strony
4. Budowa bazy wartościowych linków
5. Budowa własnego zaplecza strony
6. Raportowanie

Warunki współpracy

Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, której zakres każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. Koszt pozycjonowania zależy od ilości pozycjonowanych fraz oraz ich atrakcyjności. Każdą frazę wyceniamy osobno. Rozliczenie następuje dopiero po osiągnięciu pierwszych efektów, które są widoczne mniej więcej 3 tygodnie od momentu rozpoczęcia działań. Ze względu na specyfikę oferowanej usługi oraz czas niezbędny do osiągnięcia zamierzonego celu umowę współpracy podpisujemy na okres nie krótszy niż 6 miesięcy. W celu uzyskania konkretnej informacji dotyczącej wyceny wybranych słów i fraz kluczowych prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej agencji.

 

 

Kampanie AdWords – kiedy nie masz czasu, żeby czekać na rezultat

 

Media-fiz. Reklama Adwords

 

Czasami reklama firmy w Internecie nie może czekać na rezultaty pozycjonowania organicznego. Dzieje się tak, kiedy promocji podlegają:
- produkty lub usługi sezonowe,
- oferty czasowe,
- konkursy,
- oferty charakteryzujące się dużą dynamiką, np. na rynku turystycznym itp.
Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości, jakie dają kampanie AdWords. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w ramach projektowania, wdrażania i zarządzania kampaniami linków sponsorowanych Google AdWords.

W ramach usługi oferujemy:

- wybór słów i fraz kluczowych,

- pomoc w określeniu dobowego budżetu kampanii,

- optymalizację i bieżące zarządzanie kampanią,

- stały monitoring efektów, a w razie potrzeby modyfikację ustawień kampanii.

Osoby zainteresowane współpracą w zakresie zarządzania kampaniami AdWords zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w podjęciu kluczowych decyzji.

Zapytanie o pozycjonowanie

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Nieprawidłowe dane

To pole jest wymagane.

Nieprawidłowe dane

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Nieprawidłowe dane