O Nas

Media-fiz. O nas

              Jesteśmy na rynku usług e-marketingowych już od bardzo dawna, ale pod szyldem agencji reklamowej MF media-fiz działamy dopiero od 2012 roku. To wtedy postanowiliśmy zjednoczyć siły, aby zaoferować Naszym Klientom najwyższą jakość usług z zakresu marketingu internetowego – od tworzenia stron internetowych, przez ich pozycjonowanie, aż po profesjonalną reklamę firmy w Internecie. W czym się specjalizujemy? W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości usługi, które najczęściej świadczą niezależnie od siebie różni usługodawcy – Agencja SEM, Agencja SEO, Firma Pozycjonerska oraz Agencja Reklamy. To znaczy, że wybierając ofertę MF media-fiz możesz skorzystać z naprawdę najbardziej kompleksowej obsługi na rynku. Ale to nie wszystko! Największym atutem tego rozwiązania jest możliwość stworzenia spójnej i przemyślanej strategii marketingowej, dzięki której szybko dotrzesz do jeszcze szerszego grona potencjalnych klientów.

Jak działamy?

Jesteśmy elastyczni – oferujemy współpracę zdalną oraz możliwość osobistego omówienia wszelkich szczegółów podczas spotkania u Klienta lub siedzibie MF media-fiz. Po pierwszej rozmowie, podczas której omawiamy Twoje potrzeby i oczekiwania względem naszych usług przygotowujemy – zależnie od potrzeb – propozycję strategii marketingowej lub projekt strony internetowej, który następnie omawiamy, tak aby produkt finalny lub usługa w pełni odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Nieco inaczej nasza współpraca wygląda w przypadku wdrażania strategii e-marketingowych oraz zarządzania kampaniami linków sponsorowanych. Wówczas informujemy Cię na bieżąco o podejmowanych działaniach oraz rezultatach, jakie przyniosły, a w razie potrzeby wspólnie modyfikujemy obraną strategię.

2017 03 06 chrzanow 1024x682

 Nasze usługi

Dowiedz się więcej o naszych usługach – od podjęcia dobrej decyzji dzieli Cię tylko jedno kliknięcie!

 Projektowanie i tworzenie stron internetowych.
 Pozycjonowanie serwisów internetowych.
 Kampanie linków sponsorowanych Google AdWords.
 Prowadzenie fanpage na Facebooku.
Kim są nasi specjaliści? 

Specjaliści MF media-fiz to ludzie z pasją, którzy bardzo dobrze znają narzędzia marketingu internetowego i skutecznie je wykorzystują do osiągania zamierzonych celów. Nasi eksperci specjalizują się w tworzeniu i pozycjonowaniu stron internetowych, zarządzaniu kampaniami linków sponsorowanych Google AdWords, szeroko rozumianej reklamie w mediach społecznościowych oraz promocji firmy w Internecie.

Nasi Klienci

Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy duże przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku – eksperci MF media-fiz są do Twojej dyspozycji! Od początku działania naszej agencji stawiamy na indywidualne podejście do klienta oraz bardzo dobre poznanie charakterystyki jego firmy i branży, w której funkcjonuje. Dzięki temu z łatwością dostosowujemy naszą ofertę do aktualnych i bieżących potrzeb Klienta.