Marketing - Social Media

Buduj społeczność i zarabiaj więcej – media społecznościowe

Każdego dnia z pośrednictwem mediów społecznościowych setki, a nawet tysiące potencjalnych klientów śledzi Twoją markę i wyrabia sobie opinię na temat oferowanych przez nią usług i produktów. To ogromny potencjał, którego nie możesz dłużej ignorować! Niestety samo posiadanie fanpage na fejsie nie wystarczy, żeby zbudować wizerunek eksperta w branży, zbudować lojalną społeczność wokół swojej marki i widocznie zwiększyć sprzedaż. W tym celu potrzebne jest coś więcej – umiejętne i regularne dzielenie się z internautami wiedzą, która będzie dla nich wartościowa i użyteczna.

Media-fiz. Social-media

 

Sprawdź naszą ofertę

Media społecznościowe mają ogromny potencjał sprzedażowy i promocyjny. Posiadając odpowiednią wiedzę na temat dostępnych narzędzi, a także oczekiwań internautów względem profili firmowych oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania kontami w różnych social media potrafimy ten potencjał skutecznie wykorzystywać.

W ramach oferowanych usług:

tworzymy i prowadzimy profile w wybranych mediach społecznościowych,
budujemy społeczność wokół marki,
publikujemy posty, zdjęcia i filmy,
moderujemy dyskusje,
odpowiadamy na pytania i wiadomości internautów,
tworzymy konkursy,
tworzymy ankiety,
budujemy wizerunek eksperta w sieci.

Jak działamy?

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od określenia celu podejmowanych działań. Dopiero po jego jasnym sformułowaniu tworzymy plan promocji firmy lub marki w wybranych mediach społecznościowych i zaczynamy działać.

Social media – krok po kroku:

1. Określenie celu podejmowanych działań.
2. Stworzenie długoterminowego planu działania.
3. Realizacja kolejnych punktów planu.
4. Stały monitoring rezultatów.
5. Ewentualna korekta planu działania.
6. Comiesięczny raport z działań i zaobserwowanych efektów.

Klientom, którzy sami chcą się zaangażować w budowanie społeczności wokół swojej firmy lub marki oferujemy kompleksowe doradztwo. Podpowiadamy jak stworzyć i prowadzić konta w wybranych mediach społecznościowych, żeby ich zawartość przyciągała internautów, a także jak przekładać rosnące zainteresowanie internetowej społeczności na zwiększenie sprzedaży.

Współpraca

Reklama firmy w mediach społecznościowych to usługa, którą świadczymy w odpowiedzi na konkretną potrzebę Klienta. Dlatego jej przedmiot, zakres oraz koszt jest określany indywidualnie w oparciu o rozmowę z Klientem. Po określeniu zakresu usługi sporządzamy stosowną umowę. Ze względu na charakter świadczonej usługi oraz czas niezbędny na osiągnięcie pierwszych wymiernych efektów umowę podpisujemy na okres nie krótszy niż 6 miesięcy. W tym czasie prowadzimy działania, których celem jest osiągnięcie określonego na początku współpracy rezultatu.